Новини 2018-04-12 09:23

Informnapalm опублікував інтерактивну базу даних російської агресії

База містить дані про понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 44 типи російського озброєння і техніки.

Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm 12 квітня презентувало інтерактивну базу даних агресії Росії, у якій систематизовано напрацювання волонтерів за чотири роки в сфері пошуку доказів російської присутності насамперед на Донбасі, а також у Грузії та Сирії.

 

 

База складається з двох частин: зразки російської техніки і озброєння, що не могли бути трофейними і є російськими, зафіксовані на Донбасі, та підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

 

"База містить масштабні факти вторгнення. Понад 1300 російських військовослужбовців з 89 формувань ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 44 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас", – йдеться в повідомленні спільноти.

 

База працює чотирма мовами: українською, англійською, болгарською та російською.

 

Як повідомлялося 16 березня, Informnapalm спільно з  проектом "Іхтамнєт_м0209" оприлюднили інтерактивну карту щодо загиблих російських військових та найманців у Сирії.