Новини 2018-03-16 12:52

Угорщина впритул наблизилася до "червоної лінії" з Україною - Клімкін

Міністр переконаний у тому, що дії Будапешта - це свідома маніпуляція або відверте перекручування реальності.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Угорщина зі своїми заявами на адресу Києва впритул наблизилася до червоної лінії. Про це міністр заявив в інтерв`ю ВВС Україна.

 

"Я вважаю, що угорська сторона і змістовно, і, якщо хочете, за формою та атмосферою своїх заяв вже впритул наблизилася до червоної лінії. Оскільки так з партнерами, в принципі не розмовляють", - зазначив Клімкін.

 

Те, що робить зараз Угорщина, за словами Клімкіна, це свідома політична маніпуляція або відверте перекручування реальності.

 

"Ну яка місія ОБСЄ в Закарпатті? Там що, небезпечно? Смішно, коли угорське консульство каже, що небезпечно їхати в Закарпаття", - додав очліьник МЗС.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область, через "напруженість" в регіоні. Зокрема міністр закордонних справ Угорщини висловив занепокоєння нібито через напруженість у Закарпатській області, де проживає 150 тисяч угорців.

 

Також нещодавно стало відомо, що Міністерство закордонних справ Угорщини закликало своїх громадян утриматись від поїздок до Закарпаття упродовж 16-18 березня. 

 

Зазначається, що угорське МЗС особливо звернуло увагу на такі українські міста, як Хуст та Ужгород. У повідомленні міністерства пояснили це тим, що можуть відбутися провокації на 79-ту річницю  проголошення Карпатської України.