Новини 20:34

Нацбанк продовжив санкції проти низки російських банків

У НБУ заявили, що йдеться про заборону цим банкам здійснювати будь-які фінансові операції, які передбачають переказ коштів або виведення капіталів за межі України на користь пов’язаних з банками осіб.

Національний банк продовжив санкції проти чотирьох банків. Про це в четвер, 15 березня, повідомляє прес-служба регулятора.

 

Так, санкції застосовуються до Публічного акціонерного товариства "Сбєрбанк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ Банк" та ПАТ "БМ Банк".

 

"Обмежувальні заходи продовжують на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, йдеться про заборону цим банкам здійснювати будь-які фінансові операції, які передбачають переказ коштів або виведення капіталів за межі України на користь пов’язаних з банками осіб.

 

Нагадаємо, 6 березня президент Петро Порошенко підписав указ "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яким затвердив запровадження санкцій проти чотирьох банків. 

схожі новини