Новини 19:19

РНБО продовжила санкції щодо російських банків

Згідно з повідомленням, відповідна пропозиція була внесена НБУ.

Рада національної безпеки і оборони України в четвер, 1 березня, продовжила санкції щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалась в березні 2018 року. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

 

"Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозиції Національного банку України щодо продовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалась в березні 2018 року", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, як зазнається, у ході засідання були розглянуті питання стосовно енергетичної безпеки та невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці в сфері міграційної політики.

 

Нагадаємо, 16 березня 2017 року президент Петро Порошенко затвердив санкції щодо російських банків. Контроль за виконанням рішення покладається на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Указ набрав чинності з дня його опублікування. Це сталося після того, як 15 березня Національний банк України озвучив свої пропозиції санкцій щодо банків, в капіталі яких є частка державних банків Російської Федерації. Того самого дня РНБО дала доручення НБУ та СБУ впродовж доби проаналізувати і внести пропозиції щодо банків, в капіталі яких є частка державних банків Російської Федерації.

схожі новини