Новини 18:21

У Латвії пограбували будинок підозрюваного в корупції президента Центробанку

Сам Римшевич, за словами його представника, пов'язує те, що сталося, з подіями останніх тижнів і вважає, що пограбування сталося невипадково.

У ніч на суботу, 24 лютого, невідомі обікрали будинок підозрюваного в корупції президента Банку Латвії Ілмара Римшевича. Про це повідомляє Delfi.

 

"Його адвокат Саулведіс Варпіньш повідомив, що злочинці увірвалися в приватне володіння в Лангстіні, "розгромили його і вкрали багато важливих речей", - йдеться в повідомленні.

 

Сам Римшевич, за словами його представника, пов'язує те, що сталося, з подіями останніх тижнів і вважає, що пограбування сталося невипадково.

 

"Ситуація свідчить про те, що це була заздалегідь спланована, професійно і добре організована операція", — вважає адвокат Варпіньш.

 

Раніше під час прес-конференції Римшевич заявляв, що отримував погрози.

 

За словами чиновника, все, що відбувається зараз з ним, є скоординованою акцією з боку кількох банків.

 

"Я дуже добре розумію, що став незручний для багатьох", — зазначив Римшевич.

 

Наприкінці січня він отримав SMS із погрозою вбивства і передав цю інформацію в правоохоронні органи.

 

Як повідомлялося, 20 лютого Римшевича відсторонили від роботи.

 

Нагадаємо, 16 лютого у будинку й робочому кабінеті Римшевича антикорупційне бюро Латвії провело обшуки. Сам Римшевич у цей момент не перебував у Латвії. Він повернувся в країну 17 лютого, ввечері прибув у будівлю Бюро. Від 17 лютого 2018 року глава центрального банку Латвії перебував у ізоляторі Держполіції. 19 лютого його звільнили під заставу.