Новини 2018-01-30 08:50

NYT: За рік Трамп розкритикував майже 200 осіб і компаній

Найбільше число коментарів американського президента, прийшлося на адресу засобів масової інформації США.

З моменту обрання на пост президента США Дональд Трамп виступив в Twitter з критичними коментарями щодо 181 політика, організації чи країни. Про це повідомляє газета The New York Times.

 

Так, найбільше число коментарів американського президента, прийшлося на адресу засобів масової інформації США.

 

Для їх характеристики він вживав такі терміни, як "безчесні", "брехливі", "дуже корумповані", "несправедливі", "практично завжди негативні", "неточні", "злісні", "сповнені конспірологічними теоріями та сліпою ненавистю".

 

Також окремих яскравих епітетів удостоїлися телекомпанії.

 

CBS Трамп назвав "брехливими новинами" і "ворогом американського народу", CNN - "користується найменшою довірою серед ЗМІ" та "сміттєвою журналістикою", NBC - "більш безчесною, ніж навіть CNN" і "упередженою".

 

Газету The New York Times президент називав "провальною", "слабкою і неефективною", "посміховиськом" і "ворогом американського народу", а соціальну мережу Facebook - "завжди антитрамповською".

 

Крім того, характеризуючи свого колишнього суперника - кандидата на посаду президента США від Демократичної партії Хілларі Клінтон - Трамп, неодноразово використовував термін "криводушна Хілларі", колишнього президента США Барака Обаму називав "слабаком", а угоду щодо ядерної програми Ірану - "жахливою".

 

Раніше президент США Дональд Трамп нецензурно висловився про мігрантів з Гаїті, Сальвадору та країн Африки. Під час виступу у Білому домі він назвав зазначені країни "смердючими дірками".