Новини 2018-01-17 10:05

"Південмаш" виготовить 15 ракет для плавучого космодрому Sea Launch

У рамках проекту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів.

ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" виготовить 15 ракет для плавучого космодрому Sea Launch. Про це повідомляється на delo.ua.

 

"У квітні 2017 року між компанією S7 Sea Launch Limited і "Південмашем" укладено контракт на виготовлення дванадцяти одиниць РН "Зеніт", в рамках якого вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році. Очікується додаткове замовлення на три вироби в лютому 2018 року", — йдеться в повідомленні підприємства.

 

Зазначається, що консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН "Зеніт" був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing (40%), російська РКК "Енергія" (25%), українські ДКБ "Південне" і ДП "Південмаш" (15%), а також англо-норвезька Кvaerner Group (20%).

 

У червні 2017 року ДП "Південмаш" повідомило про підписання в квітні 2017 року з компанією S7 Sea Launch Limited контракту на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії "Зеніт" для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм "Морський старт" і "Наземний старт".

 

Нагадаємо, що український літак Ан-124-100 "Руслан" ДП “Антонов" успішно завершив політ із Лос-Анджелеса до штату Флорида, під час якого було перевезено великогабаритний вантаж для аерокосмічної компанії SpaceX. 

схожі новини