Новини 2018-01-14 19:03

Спалах кору в Україні. В Одесі невакциновані діти навчатимуться онлайн

Це цілковито добровільний проект, однак долучитися до нього вже вирішили низка навчальних закладів.

Низка одеських шкіл вже з наступного тижня почне впроваджувати практику відеоуроків для дітей, яких з 22 січня не допускатимуть до шкільних занять через відсутність щеплень від кору. З відповідною ініціативою виступили керівники ряду шкіл, що мають відповідні технічні можливості. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки міськради Олена Буйневич.

 

"Це буде повноцінний урок в класі, який учитель буде вести для віртуальної аудиторії, використовуючи наочні матеріали, класну дошку і так далі. Посилання на дані відеоуроки будуть публікуватися на моїй сторінці в Facebook, а також на офіційному сайті департаменту osvita-omr.gov.ua. Це стосується пропущених тем із основних предметів - математика, українська, англійська та російська мова - у тих школах, де вона є основною мовою навчання", - зазначила вона.

 

Дивіться також: В Україні триває спалах кору. У МОЗ розповіли, як діяти у випадку контакту з хворими – інфографіка

 

Це цілковито добровільний проект, однак долучитися до нього вже вирішили школи №2, 5, 13, 35, 117, гімназія №8 і юридичний ліцей. Оцінювати знання дітей, які пропустять частину занять, будуть за допомогою тестів і контрольних робіт.

 

"Якщо, як ми сподіваємося, недопуск по кору буде нетривалим, наприклад, не більше двох тижнів, то діти зможуть легко надолужити згаяне, прийшовши в школу і написавши контрольні або в індивідуальному онлайн-спілкуванні з учителем. Якщо ж ця ситуація затягнеться, то діти зможуть приходити в спеціально виділені класи, де буде проводитися системне кварцування, і там демонструвати свої знання", - повідомила Буйневич.

 

Тим часом, батьки нещеплених дітей, які незгодні з рішення комісії виконкому міськради, збираються 17 січня в бібліотеці ім. М.С. Грушевського на зустріч, під час якої вони планують направити письмові скарги у державні органи влади.

 

Нагадаємо, раніше в КМДА заявили, що в Києві учнів, які не мають щеплення від кору, не допускатимуть до занять у школах і дитячих садках.