Новини 2018-01-06 18:17

Антиурядові протести в Ірані. Правоохоронці затримали близько 100 студентів

Згідно з інформацією Міносвіти Ірану, більшість затриманих учнів не пов'язані з демонстраціями.

Член Парламентської комісії з освіти та досліджень Ірану Махмуд Садикі повідомив, що іранські правоохоронці затримали щонайменше 90 студентів з початку антиурядових протестів. Про це пише "Агентство Анадолу".

Зазначається, що доля ще 10 студентів досі невідома.

"Згідно з інформацією Міносвіти Ірану, більшість затриманих учнів не пов'язані з демонстраціями. Майже всі вони затримані в районах, де не відбувалося демонстрацій, або у себе вдома",- сказав Садикі.

Раніше повідомлялося, що учасникам протестів в Ірані, заарештованим протягом декількох останніх днів, може загрожувати страта.

Як повідомлялося, командувач армії Ірану Абдулрахім Мусаві заявив, що військові готові допомогти поліції в ситуації з масовими антиурядовими протестами в країні.

Нагадаємо, перші протести в низці іранських міст розпочалися 28 грудня. Під час протестів загинули щонайменше 20 осіб.  Учасники акцій протестували проти складної економічної ситуації, а також проти керівництва країни. 

2 січня представник міської влади Алі-Асгар Насербахт заявив, що близько 450 осіб затримали з суботи в столиці Ірану в зв'язку з масовими протестами та заворушеннями.

Згодом, 3 січня, командувач Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) генерал Мухаммед Алі Джафарів заявив, що в Ірані припинилися антиурядовів акції протесту. 

 

схожі новини