Новини 2017-12-17 10:42

Негода на Закарпатті. Підтопленими залишаються близько тисячі домогосподарств

Жертв та постраждалих немає.

На Закарпатті унаслідок негоди підтопленими залишаються 983 дворогосподарств. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в неділю, 17 грудня.

"Залишаються підтопленими: 983 - дворогосподарств (самовільна забудова в низинах та зонах можливого підтоплення), у тому числі 221 – житлових будинків у с.Вільхівка Іршавського району (рівень води становить до 30 см); 81 - підвальних приміщень; 2 тис. 405 га - сільгоспугідь; 8 - ділянок автомобільних доріг загальною протяжністю 2 тис. 100 м (висота водяного покрову 10-50 см), частково пошкоджено 2 – мостові переправи місцевого значення", - йдеться у повіомленні.

Зазначається, що жертв та постраждалих немає.

"Відкачено води з домогосподарств – близько 30 тис. м.куб. – ДСНС, близько 3 млн.м.куб. – підрозділами управління водного господарства", - додали у ДСНС.

"Для проведення аварійно-рятувальних та протипаводкових робіт залучено 563 чоловік та 94 од. техніки, з них: від ДСНС 155 чол. особового складу та 47 од. техніки (у тому числі 16 мотопомп); від управління водного господарства 400 працівників та 44 одиниці техніки (у тому числі 24 насосні станції великої потужності), від Національної поліції 8 чол. особового складу і 3 од.техніки", - зазначили рятувальники.

За даними Гідрометеорологічного центру протягом 17 грудня на території Закарпатської області опадів не прогнозується. Паводкова ситуація у верхніх течіях річок стабілізувалася, на більшості річок спостерігається зниження рівнів води. У нижніх течіях річок очікується проходження максимальних рівнів води без катастрофічних наслідків.

Як повідомлялося, на Закарпатті через сильні зливи підвищився рівень води у річках. Як наслідок — підтоплені автомобільні дороги, домогосподарства та понад 1300 гектарів сільськогосподарських угідь. Масштаби пошкоджень збільшуються.