Новини 2017-12-16 19:05

У Києві активісти палили шини під будинком екс-міністра часів Януковича

Раніше повідомлялося, що ГПУ викликала екс-посадовця на допит.

У Києві в суботу, 16 грудня, біля ботанічного саду під будинком екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького невідомі палили шини. Про це повідомляє у Twitter проект журналістських розслідувань "Схеми".

Згідно з повідомленням, активісти обмалювали стіни будівлі і паркан.

"Під будинком міністра-втікача Ставицького біля ботанічного саду в Києві невідомі палять шини. Причини і наміри поки незрозумілі", - йдеться у повідомленні.

Згодом, як зазначається, невідомі розійшлися, залишивши після себе написи: "злодій", "зрадник", "шахрай", "бандит, поверни награбоване", "Ставицький підарешт".

Раніше повідомлялося, що ГПУ викликала на допит екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Нагадаємо, 3 травня 2017 року стало відомо, що Інтерпол зняв Ставицького із розшуку.

24 березня 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Едуарда Ставицького. Згодом стало відомо, що Ставицького оголосив у розшук також Інтерпол. Проти Ставицького відкрите кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу (розкрадання коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем). Крім того, Ставицький проходить у справі як спільник розшукуваного бізнесмена Сергія Курченка.

У квітні 2016 року стало відомо, що ГПУ розпочала підготовку документів для заочного засудження Ставицького. Тоді ж головний військовий прокурор передав Мін'юсту Ізраїлю запит ГПУ про вручення підозри Ставицькому.