Новини 2017-12-09 19:31

На Закарпатті через негоду обмежили рух транспорту

Раніше синоптики попереджали, що вдень 9 грудня на Закарпатті сильні опади (дощ та мокрий сніг).

На трасі Київ - Чоп у межах Закарпаття тимчасово обмежено рух вантажного транспорту через погіршення погодних умов. Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

"У зв'язку із погіршенням погодних умов з 16:00 9 грудня 2017 року введено тимчасове обмеження руху великовантажного транспорту на трасі Київ-Чоп на території Закарпатської області", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, синоптики попереджали, що в найближчі дні очікується погіршення погодних умов на території України, зокрема, дощ з мокрим снігом і ожеледиця. Ішлося про те, що вдень 9 грудня на Закарпатті сильні опади (дощ та мокрий сніг), в Карпатах вдень 9 грудня та вночі 10 грудня сильний сніг. 10 грудня у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, вдень і у Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

10 грудня у Києві та Київській області мокрий сніг (місцями по області сильні опади), налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; ймовірне утворення снігового покриву висотою 3-5 см.