Новини 21:49

НБУ відкликав ліцензію в одного з банків

Фінустанова припинила банківську діяльність без припинення юридичної особи.

Національний банк України відкликав банківську ліцензію у банку «Фінансовий партнер». Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Національний банк України рішенням Правління від 30.11.2017 №769-рш відкликав у ПАТ «КБ «Фінансовий Партнер» банківську ліцензію, генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій та виключив банк з Державного реєстру банків», - зазначає регулятор.

Повідомляється, що фінустанова припинила банківську діяльність без припинення юридичної особи відповідно до вимог закону «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

«Юридична особа, банківську ліцензію якої було відкликано, зобов'язана протягом трьох робочих днів з дня прийняття НБУ рішення про відкликання банківської ліцензії звернутися до державного реєстратора для державної реєстрації змін до відомостей про таку особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, та змін до її установчих документів, у тому числі щодо зміни найменування в частині виключення слова "банк», - йдеться у повідомленні.

У НБУ наголосили, що відповідно до закону «Про банки і банківську діяльність» банки можуть припинити свою діяльність тільки шляхом ліквідації.

Нагадаємо, раніше Національний банк України відніс до категорії неплатоспроможних ПАТ "Комерційний банк "Гефест".