Новини 2017-11-30 13:13

У Німеччині виділили кошти на психосоціальну допомогу в Україні

З метою реабілітації постраждалих внаслідок конфлікту на сході України, Німеччина виділить Україні близько 750 тисяч євро.

Уряд Федеративної Республіки Німеччина для підтримки проектів гуманітарної допомоги з метою психосоціальної опіки осіб, постраждалих внаслідок триваючого конфлікту на сході України додатково виділить близько 750 тисяч євро протягом 2018-2019 років. Про це повідомляє прес-служба посольства Німеччини.

Зазначається, що Німеччина співпрацюватиме з Мальтійською службою допомоги, яка зробить власний внесок у розмірі близько 400 тисяч євро.

"Проект, який ще впродовж минулих років отримав підтримку Федерального уряду Німеччини в розмірі близько 1,2 мільйона євро, передбачає не лише надання прямих послуг з підтримки осіб, постраждалих від конфлікту; на додаток до цього здійснюється підвищення кваліфікації представників органів місцевої влади, гуманітарних закладів та служб підтримки у формі навчальних заходів", - йдеться у заяві.

Наголошується, що цільовими територіями підтримки будуть Луганська й Донецька області, в яких діятимуть мобільні команди вздовж лінії розмежування.

Нагадаємо, 29 листопада державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що у США виділили 115 мільйонів доларів допомоги Україні для збільшення її здібності захищати свою територіальну цілісність.