Новини 2017-11-21 11:04

ЄС увів санкції проти "губернатора" Севастополя

Обмежувальні заходи введені, зокрема, через незаконну організацію виборів в анексованому Севастополі.

Європейський союз вніс у санкційний список російського політика й так званого «губернатора» окупаційної влади Севастополя Дмитра Овсяннікова. Про це йдеться в опублікованому рішенні на офіційному журналі Євросоюзу.

Зазначається, що проти екс-заступника міністра промисловості і торгівлі РФ Овсяннікова введені обмежувальні заходи через незаконну організацію виборів «губернатора» в анексованому місті Севастополі, та його участь у святкуванні річниці нелегального "Кримського референдуму".

"Він відзначив ветеранів так званих "підрозділів самооборони", які сприяли розгортанню російських військ на Кримському півострові напередодні незаконного приєднання Російської Федерації  й закликали Севастополь стати південною столицею Російської Федерації".

Наголошується, що Путін призначив Овсяннікова чинним "губернатором" Севастополя на нелегальних виборах 1вересня 2017 року.

"28 липня 2016 року президент Путін призначив його виконуючим обов'язки "губернатора Севастополя". В цьому відношенні він працював для подальшої інтеграції незаконно приєднаного Кримського півострова до Російської Федерації, та відповідає за активне здійснення дій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України".

Нагадаємо, 15 листопада помічник держсекретаря США Рекса Тіллерсона з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл підч час зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив про готовність США посилити санкції проти Росії.

Раніше міністр закордонних справ і віце-прем'єр Сербії Івіца Дачич заявив, що його країна не планує приєднуватися до антиросійських санкцій Євросоюзу, а, навпаки, сподівається на їх якнайшвидше скасування.

Як повідомлялося, 8 листопада Європейський суд загальної юрисдикції скасував санкції щодо колишнього народного депутата України Юрія Іванющенка. Після вивчення матеріалів справи суд прийшов до висновку, в Ради ЄС не було достатніх підстав для того, щоб залишити Іванющенка в санкційному списку.

схожі новини