Новини 18:16

Рада прийняла проект Держбюджету-2018 у першому читанні

Крім того, нардепи розглянули проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України

У вівторок, 14 листопада, Верховна Рада України (ВР) розглянула проект Державного бюджету України у першому читанні. За відповідне рішення проголосувало 260 нардепів. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

Зазначимо, що проект кошторису на 2018 рік розробили з урахуванням необхідних видатків на заплановані реформи пенсійної системи, медицини та освіти.

Проект державного бюджету на 2018 рік передбачає зростання ВВП на 3% і показник дефіциту в 77,9 млрд грн. Мінімальна зарплата з 1 січня 2018 року встановлена на рівні 3723 грн. Прогнозний курс гривні на кінець 2018 рік у урядовому проекті бюджету становить 30,1 грн до долара США.

Крім того, нардепи розглянули проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України, прийняття якого унормує здійснення витрат державного та місцевих бюджетів, сприятиме прискоренню реалізації  нормативно-правових актів і відповідно своєчасного фінансування видатків держбюджету і місцевих бюджетів та забезпечить стабільність функціонування бюджетної системи України.

Як повідомлялося, 15 вересня Кабінет міністрів України схвалив проект держбюджету-2018

Нагадаємо, парламентський комітет з питань бюджету рекомендував Верховній Раді України прийняти проект державного бюджету на 2018 рік у першому читанні.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...