Новини 2017-09-19 17:23

У Севастополі окупанти провели рейди по квартирах, де живуть родини українських військових

За словами мешканців, раніше вже була спроба виселити одну з сімей зі службової квартири, але права на житло вдалося відстояти в суді.

В окупованому Севастополі російські силовики відвідали всі квартири в будинку №17 по провулку Новікова в Балаклаві, в якому проживають сім'ї військовослужбовців ВМС України та військові пенсіонери. Про це Крим.Реалії повідомили дружини українських офіцерів, які не зрадили присязі і зараз проходять службу на материковій частині України.

За їхніми словами, напередодні близько 19 години двоє працівників російської поліції і ще двоє в осіб у цивільному обійшли всі квартири будинку і провели бесіди з мешканцями. Зокрема, силовики запитували у людей, чи знають вони, що проживають у службовому житлі, цікавилися, скільки людина проживає в квартирі, і де зараз перебуває глава сімейства.

"Рейд" у будинку проводили ввечері в понеділок, 19 вересня

Поліцейські пред'являли службові посвідчення, але про причини перевірки не повідомляли. У мешканців вимагали паспорти і перевіряли реєстрацію. Також поліцейські детально розпитували про сусідів: хто проживає, хто виїхав і де зараз мешкає.

Працівники в цивільному в бесідах не брали участі і не представлялися.

За словами мешканців, раніше вже була спроба виселити одну з сімей зі службової квартири, але права на житло вдалося відстояти в суді.

40-квартирний будинок №17 по провулку Новікова в Балаклаві був побудований для ВМС України і зданий в експлуатацію в кінці 2003 року. У ньому в службових квартирах проживають сім'ї українських військовослужбовців і сім'ї військових пенсіонерів. Будинок перебував на балансі ВМС України. Частина квартир була приватизована до 2014 року. Після анексії Криму Росією будинок передали на баланс Міністерства оборони Росії. Зараз громадяни, які там проживають, не мають можливості приватизувати службове житло, оскільки це не передбачено російськими законами.

Нагадаємо, в окупованому Криму в суботу, 16 вересня, поліція заборонила проводити кримськотатарський футбольний турнір "Алтин тамг'а".

схожі новини