Новини 2017-08-14 15:08

Турчинов прокоментував інформацію про постачання українських ракетних технологій до КНДР

За словами секретаря РНБО, іноземні ЗМІ почали поширювати неправдиву інформацію.

Підприємства українського оборонного та авіакосмічного комплексу не постачали зброю та військові технології до Північної Кореї. Про це заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов, повідомляє його прес-служба у понеділок, 14 серпня.

За його словами, деякі іноземні ЗМІ почали поширювати неправдиву інформацію щодо передачі «Південмашем» ракетних технологій до Північної Кореї.  

«Ця інформація не має під собою жодних підстав, є провокативною за змістом, та, скоріш за все, спровокована російськими спецслужбами для прикриття власних злочинів», - сказав О. Турчинов.

Він наголосив, що Україна вважає владний режим Північної Кореї «тоталітарним, небезпечним та непередбачуваним, і підтримує всі санкції проти цієї країни»

«Так само, як і санкції проти Російської Федерації, режим якої дедалі більше стає схожим на північнокорейський», - зазначив Турчинов, додавши, що з початку агресії РФ проти нашої країни у 2014 році «Україна повністю припинила постачання зброї, військової техніки та військових технологій до Росії».

Нагадаємо, раніше The New York Times з посиланням на "дані експертного аналізу"  повідомив, що успіх Північної Кореї у випробуваннях міжконтинентальних балістичних ракет здатних, як видається, долетіти до США, став можливий завдяки покупкам на чорному ринку потужних ракетних двигунів, можливо, виготовлених на заводі в Україні, історично пов'язаному з російською ракетною програмою.

Зазначимо, що Північна Корея перебуває під санкціями ООН з 2006 року у зв'язку з розвитком ракетної і ядерної програм.

схожі новини