Новини 16:01

Чергове загострення уяви. Реакція соцмереж на заяву Захарченка про створення "Малоросії"

Заява ватажка терористичного угрупування "ДНР" про намір створити нову державу "Малоросії" викликала значний резонанс у соціальних мережах, де користувачі встигли вдосталь покепкувати.

У вівторок, 18 липня, ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко заявив про створення держави "Малоросії", яка, за його словами, стане "наступницею України". Захарченко також зазначив, що у склад "Малоросії" увійдуть 19 українських областей, столицею стане Донецьк, а Київ залишиться історично-культурним центром без статусу столичного міста. 

Тиждень.ua зібрав реакцію користувачів соцмереж, які не залишили без уваги таку гучну заяву.

 

 

 

 

 

 

Як повідомлялось, уряд Німеччини різко засудив заяву так званого глави "ДНР" Олександра Захарченко про заснування нової "держави" - "Малоросії". 

Також Порошенко назвав ватажка "ДНР" лялькою Кремля заявив, що проект "Новоросія" був похований і додав, що Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом. 

Представник України в підгрупі з безпеки ТКГ Євген Марчук зазначив, що заява Захарченко про створення "Малоросії" може заблокувати переговори Тристоронньої контактної групи. 

схожі новини