Новини 2017-07-06 18:20

У Києві створять Центр допомоги учасникам АТО

Організація допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації та реабілітації.

Київська міська рада в четвер, 6 липня, ухвалила рішення про створення комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції». Про це повідомляє прес-служба Київради.

Передбачається, що КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» надаватиме консультаційні послуги учасникам АТО та членам їхніх сімей, допомагтиме у взаємодії із органами влади, місцевого самоврядування та недержавними організаціями учасників АТО і волонтерами.

Складатиметься центр із трьох відділів: інформаційно-консультативної роботи, взаємодії із органами влади та взаємодії із громадськими організаціями.

Організація допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації та реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

Утримання міського центру допомоги учасникам АТО передбачається за рахунок коштів столичного бюджету. Попередній обсяг фінансування на рік становить 3,5 млн грн.

Нагадаємо, 1 червня Київська міська рада прийняла рішення про надання офіційного статусу бійцям добровольчих батальйонів, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.