Новини 18:19

В Криму мер-рухівець став «регіоналом»

Мер кримського міста Білогірськ Альберт Кангієв обраний членом Ради Білогірської районної організації Партії регіонів

За інформацією офіційного сайту Кримської республіканської організації ПР, відповідне рішення було прийнято на VIII конференції Білогірської районної парторганізації.

Одночасно Кангієв увійшов до числа обраних районною парторганізацією делегатів на XVI конференцію Кримської республіканської організації ПР. В обох випадках компанію йому склали голова Білогірської райради Степан Худоба і голова райдержадміністрації Олег Русецький.

Альберт Кангієв балотувався на посаду Білогірського міського голови від Кримської організації партії «Народний Рух України».

За даними районного виборчкому, Кангієва підтримали 2 тис. 216 виборців. Від свого основного конкурента - екс-мера Білогірська Миколи Міранова, висунутого Партією регіонів, він відірвався всього на 32 голоси. За даними перепису 2001 року, чисельність населення Білогірська становила 18,4 тис. осіб.

Раніше 47-річний Кангієв обирався депутатом Верховної Ради Криму IV скликання (2002-2006 рр..), у 2003-2005 роках очолював Білогірську районну державну адміністрацію. Потім працював міністром промисловості, транспорту і зв´язку АРК. На минулих парламентських виборах Кангієв симпатизував Блоку Юлії Тимошенко.

схожі новини