Новини 14:54

Мінінформполітики сьогодні відкриє список антиукраїнських сайтів, поданих на заборону в СБУ – Стець

За словами міністра, в переліку перелічені ресурси, які шкодять безпеці України.

Міністерство інформаційної політики заявило, що близько 17:00 понеділка, 19 червня, відкриє чорний список інтернет-сайтів, поданих на блокування у Службу безпеки. Про це під час прес-конференції в Києві заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець, передає кореспондент Тижня.

«Список, який ми свого часу подавали до СБУ – він зараз в режимі документа службового користування. Я прошу забрати з документа цей статус і, думаю, за дві години, ви побачите на сайті Міністерства інформаційної політики перелік онлайн-ресурсів, поданих до СБУ, а далі в РНБО, на закриття», – заявив Стець.

Він також нагадав, що у переліку немає раніше заборонених в Україні російських соцмереж. «У тому переліку не буде Яндекса, ВКонтакте чи Однокласників. Але в тому списку ви зможете побачити такі ресурси, як "Новороссия" чи "Малороссия". Загалом ресурсів, які на нашу думку, думку експертної ради при міністерстві, завдають Україні шкоди більше, ніж той же Яндекс», – наголосив Стець.

Окрім того, міністр наголосив, що справді голосував за заборону російських соцмереж. «У мене було достатньо доказів, аби я проголосував за закриття цих ресурсів. Я медійник і пройшов велику частину життя, відстоюючи свободу слова. Проте я проти обмежень, зокрема і соцмереж», - сказав він.

Раніше Міністерство інформаційної політики повідомляло, що готує список антиукраїнських сайтів для їх закриття

Як повідомлялося, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники", а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал". Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

схожі новини