Новини 2017-06-11 17:16

У Росії чоловіка засудили за репост проукраїнського ролика в соцмережі

Причиною кримінального переслідування став його перепост в соцмережі в 2014 році музичного ролика, який критикує політику російської влади Росії на українському Донбасі.

Калузький районний суд в Росії засудив городянина Романа Грішина до 320 годин обов'язкових робіт за розпалювання ненависті і ворожнечі. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на юриста правозахисного центру «Меморіал» Дениса Шедова.

Юрист займається розробкою правової позиції захисту в цій справі разом з адвокатом Алєксандром Гавріковим.

Причиною кримінального переслідування Романа Грішина став його перепост в соцмережі в 2014 році музичного ролика, який критикує політику російської влади Росії на українському Донбасі.

Раніше ЛГБТ-активістку з Краснодара Ніну Соловйову за цей же ролик заарештували на 10 діб - її дії були кваліфіковані в рамках КпАП.

17 листопада 2016 року до Гришина на роботу з'явилися співробітники ФСБ в масках. Основним предметом бесіди з представниками ФСБ були регулярні поїздки Грішина в Україну. Його запитували, зокрема, чому він фотографується на Майдані.

Грішин підкреслював, що відвідував країну як турист, гостював у друзів і ні з якими організаціями в Україні не працював. 

схожі новини