Новини 12:30

Замість ВКонтакте. Запрацювала нова українська соціальна мережа Ukrainians

Наразі ресурс запущений лише тестовому режимі, і тому його робочий функціонал поки обмежений.

Розпочала роботу нова українська соціальна мережа Ukrainians, що в перекладі означає «Українці».

Наразі ресурс запущений лише тестовому режимі, і тому його робочий функціонал поки обмежений.

На Ukrainians зараз можна пройти реєстрацію і завантажити фотографію профілю.

На сьогодні в новій соціальній мережі зареєстровано близько 60 тисяч користувачів, для того, аби запрацювали нові функції, кількість зареєстрованих користувачів має сягнути 100 тис. Після цього на сайті з'являться вкладки "Друзі", "Новини" та інші.

Повноцінно ресурс запуститься протягом чотирьох місяців.

Охочим зареєструватися пропонують авторизуватися або за допомогою електронної пошти, або за допомогою Facebook чи забороненого в Україні ВКонтакте.

Як повідомлялося, після того як в Україні провайдери почали блокувати доступ до російських онлайн-сервісів, у тому числі соцмережі "ВКонтакте", тижнева українська аудиторія Facebook зросла приблизно на  2,2 мільйона. 

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Указ набуває чинності в день опублікування.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники", а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал". Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Департамент кіберполіції запропонував користувачам скаржитися на провайдерів, які не блокують доступ до російських соцмереж згідно з указом президента про введення в силу санкцій, під які потрапили «ВКонтакте», «Однокласники», Mail.Ru Group і сервіси «Яндекса.

схожі новини