Новини 2017-06-01 15:00

Соцмережі не встигають вчасно видаляти пости, що розпалюють ненависть

Найчастіше користувачі скаржаться на антиісламські та ксенофобські повідомлення.

Соціальні мережі Facebook, Twitter і YouTube в Європі не встигають видаляти протягом доби повідомлення, що розпалюють ненависть. Про це йдеться в доповіді Єврокомісії, передає Reuters.

Протягом доби видаляється лише шість таких постів з десяти. Ще 20% публікацій видаляються протягом 48 годин, 15% - залишаються опублікованими протягом тижня.

Єврокомісія зазначає, що найчастіше користувачі скаржаться на антиісламські та ксенофобські пости, в тому числі, що розпалюють ненависть до біженців і мігрантів.

Рік тому Єврокомісія, Facebook, Twitter, YouTube і Microsoft ухвалили кодекс поведінки в інтернеті. Він передбачає боротьбу з коментарями, які розпалюють ненависть і пропагують тероризм в соціальних мережах. Тоді Єврокомісія заявила про необхідність проводити перевірку підозрілих публікацій протягом 24 годин.

Нагадаємо, британське видання The Guardian розкрило секретні правила, які потрапили в розпорядження газети. Видання стверджує, що ознайомилося з понад 100 інструкціями, у яких пояснюється, які теми обмежені до публікацій на сторінках користувачів.

схожі новини