Новини 2017-05-30 22:57

Кількість українців у Facebook за два тижні зросла на 1,5 млн

Загалом за останні 8 років аудиторія Facebook в Україні виросла до 8,3 мільйонів.

Після набуття чинності заборони російських ресурсів кількість українських користувачів Facebook зросла на 1,5 млн. Про це повідомляє "Watcher".

"Якщо в попередні роки українська аудиторія Facebook росла стабільні 35-40%, то лише за останні 2 тижні вона зросла на півтора мільйона та станом на 30 травня складає 8,3 млн", - пише портал.

Читайте також: Альтернатива Вконтакте. Українець створив додаток, який дозволяє слухати музику у Facebook

Також повідомляється, що за методологією Facebook, користувачами соцмережі є люди, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу, будучи при цьому залогіненими. Тобто в цій статистиці не враховуються, наприклад, зареєстровані користувачі, які не заходять в соцмережу протягом останніх 30 днів, а також люди, які не зареєстровані в соцмережі, але переглядають її контент (наприклад, відео).

Загалом за останні 8 років – з квітня 2009 року – аудиторія Facebook в Україні виросла в 131 раз (з 63 тисяч до 8,3 млн).

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте та Однокласники, а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, Первый канал. Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних. Оператори мобільного зв'язку "Київстар", "Lifecell"  та "Vodafone Україна" розпочали роботи з блокування російських сайтів, що потрапили під санкції.