Новини 18:45

Російський опозиціонер підтримав блокування Україною соцмереж РФ

Крім того, Гаррі Каспаров здивувався чому цього не зробили раніше.

У литовській столиці під час опозиційного III Форуму вільної Росії, російський політик Гаррі Каспаров підтримав блокування Україною соцмереж РФ. Про це повідомляє Укрінформ.

Крім того, він здивувався, чому Україна не зробила цього раніше.

"Дивно бачити, коли деякі так звані опозиціонери, так звані ліберали в Росії починають критикувати блокування російських соцмереж в Україні. Критикувати можна лише за те, що це не було зроблено раніше. Більш того, на мій погляд, Європі, ЄС можна було б повчитися на цьому прикладі, як боротися з кремлівською пропагандою", - сказав Каспаров.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). 17 травня указ набув чинності.

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники", а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал". Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Низка провайдерів уже заблокували доступ до сайтів із санкційного списку.

схожі новини