Новини 2017-05-15 13:16

Справа тютюнового монополіста. До держбюджету надійшов штраф від «Тедіс-Україна» розміром 300 млн грн

Перший транш штрафу розміром близько 106,5 млн грн перерахували 26 квітня.

Другий транш 300-мільйонного штрафу, який наклали на тютюнового монополіста ТОВ «Тедіс-Україна», зарахований до держбюджету після завершення перевірки Держфінмоніторингу. Про це на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 15 травня, повідомила керівник прес-служби Генеральної прокуратури України Лариса Сарган.

За її словами, перший транш штрафу розміром близько 106,5 млн грн був перерахований відразу, а саме 26 квітня.

«Причинами затримки на казначейські рахунки стали організаційні та процесуальні особливості й обмеження, пов’язані із розслідуванням кримінального провадження щодо керівників компанії «Тедіс-Україна» в ухиленні від сплати податків та фіктивного підприємництва», - йдеться у повідомленні.

Сарган також опублікувала фото платіжних доручень від компанії.

Як повідомлялося, 26 квітня, за словами генпрокурора Юрія Луценка, ТОВ "Тедіс Україна" сплатило штраф 300 млн грн.

Нагадаємо,  у п'ятницю, 31 березня, Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ викрила схему фінансування тероризму через українську компанію «Тедіс-Україна», якою керує громадянин Росії.

Цього ж дня Генеральна прокуратура України прийшла з обшуком до Антимонопольного комітету. Перевірки були пов'язані зі справою дистриб'ютора тютюнових виробів «Тедіс-Україна».

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи обшуки в Антимонопольному комітеті України у справі тютюнового монополіста «Тедіс-Україна» заявив, що це розслідування може стати приводом для відставки всього керівництва АМКУ.

схожі новини