Новини 2017-05-11 14:47

Справа тютюнового монополіста. Суд зняв арешт з рахунків "Тедіс Україна"

Окрім того, правоохоронні органи мають повернути конфісковані тютюнові вироби.

Печерський районний суд Києва 4 і 5 травня своїм рішенням скасував арешт рахунків ТОВ "Тедіс Україна" у Приватбанку та Райффайзен Банк Аваль, окрім того, правоохоронні органи мають повернути компанії раніше конфісковані тютюнові вироби.

Зазначається, що арешт зняли за клопотанням заступника генерального директора "Тедіс Україна" та за згодою слідчого Генпрокуратури.

Зокрема, слідчий аргументував свою згоду тим, що вилучені тютюнові вироби не є речовими доказами і тим більше "знаряддям вчинення кримінального злочину".

Як повідомлялося, Генпрокуратура 26 квітня повідомила про підозру посадовцям дистриб'ютора сигарет "Тедіс Україна". Монополіста тютюнового ринку України підозрюють фінансовій допомозі терористичним організаціям самопроголошених республік на суму 2,5 млрд грн, несплаті податків та інших злочинах.

Нагадаємо,  у п'ятницю, 31 березня, Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ викрила схему фінансування тероризму через українську компанію "Тедіс Україна", якою керує громадянин Росії.

Цього ж дня Генеральна прокуратура України прийшла з обшуком до Антимонопольного комітету. Перевірки були пов'язані зі справою дистриб'ютора тютюнових виробів Тедіс Україна.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи обшуки в Антимонопольному комітеті України у справі тютюнового монополіста "Тедіс Україна" заявив, що це розслідування може стати приводом для відставки всього керівництва АМКУ.

26 квітня, за словами генпрокурора Юрія Луценка, ТОВ "Тедіс Україна" сплатило штраф 300 млн грн.

схожі новини