Новини 2017-04-19 11:16

Трамп підписав указ "купуй американське, наймай американців"

Документ покликаний захистити американський ринок праці від іноземної робочої сили.

Президент США Дональд Трамп у вівторок, 18 квітня, підписав указ, відомий як "Купуй американське, наймай американців" (Buy American and Hire American). Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Указ призведе до зміни візової політики, умов проведення державних закупівель і торгових угод. Документ покликаний захистити американський ринок праці від іноземної робочої сили і стимулювати закупівлі американських товарів.

Очікується, що указ буде сприяти збільшенню частки американських товарів під час оформлення держзакупівель урядовими відомствами. При цьому їх керівництво отримує можливість переглянути торговельні угоди з іншими країнами, які передбачають придбання занадто великих обсягів іноземної продукції. Документ також дозволяє американським компаніям продавати товари урядам торгових партнерів США на тих же умовах, що і іноземні компанії в США.

Під час передвиборної кампанії Трамп обіцяв реформувати імміграційну систему і підтримці вітчизняних виробників.

Як повідомлялося, 6 березня, президент США Дональд Трамп підписав нову версію міграційного указу про заборону на в'їзд до США. Згідно з оновленим указом, на 90 днів заборонений в'їзд до США громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням - Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану. З нинішньої версії указу виключили Ірак.