Новини 2017-04-16 14:40

У Севастополі на Великодній службі читали Євангеліє українською мовою

Богослужіння в Покровському соборі, який розміщується в окупованому Севастополі, проходило українською, російською та грецькою мовами.

В окупованому Росією Криму, в місті Севастополі, під час великодньої всеношної служби в Покровському соборі читали Євангеліє українською мовою, повідомили "Крим.Реалії" у неділю, 16 квітня.

Да інформацією, окрім української, також чимали Євангеліє російською та грецькою мовами.

Відзначається, що в ніч на неділю представників охорони і поліції на вулицях міста було небагато. Парафіяни також розповіли, що під час богослужіння разом з уповноваженими правоохоронцями в церквах перебували "козаки з нагайками".

Нагадаємо, православні храми і церковні громади Криму і Севастополя підпорядковані Київської митрополії Московського патріархату. Представників Київського патріархату після анексії півострова піддали тиску з боку окупаційної російської влади Криму.

На проведеному в Києві восени 2014 року соборі українських і кримських єпископів було ухвалене рішення, у якому підтримується територіальна цілісність України і засуджуються спроби посіяти смуту і розбрат.

Як повідомлося, у Національній поліції розповіли, як минула Великодня ніч в Україні. За даними силовиків, участь у богослужіннях взяли понад 7,8 млн вірян.

 

схожі новини