Новини 00:07

Порошенко подякував Лагард за черговий транш МВФ — телефонна розмова

Також повідомляється, що Лагард привітала запуск в Україні відкритого електронного реєстру відшкодування ПДВ.

Президент України Петро Порошенко подякував директору-розпоряднику МВФ Крістін Лагард за надання чергового траншу. Про це повідомили в прес-службі глави держави за підсумками телефонної розмови президента з Лагард.

Згідно з повідомленням, Порошенко подякував директору-розпоряднику МВФ за її особистий внесок у позитивне рішення щодо виділення Україні чергового траншу Міжнародного валютного фонду в обсязі 1 млрд. доларів США.

«Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ, зокрема судової реформи, посилення боротьби з корупцією та здійснення податкової реформи. Крістін Лагард підтвердила підтримку зусиль влади із забезпечення макрофінансової стабільності держави і подальшого прогресу України на шляху необхідних реформ. Окремо Директор-розпорядник МВФ відзначила високопрофесійну роботу Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої та її внесок в результативну співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Лагард привітала запуск в Україні відкритого електронного реєстру відшкодування ПДВ.

Читайте також: У Мінфіні назвали терміни отримання наступних траншів кредиту МВФ

Нагадаємо, у понеділок, 3 квітня, президент Петро Порошенко повідомив, що Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні наступного траншу. Згодом у МВФ підтвердили рішення про виділення кредиту.

Як відомо, попередній транш Україна отримала у вересні 2016 року. Тоді Фонд теж схвалив виділення офіційному Києву майже $1 млрд.

схожі новини