Новини 2017-03-30 15:08

У Мінсоцполітики анонсували запровадження електронного реєстру трудових договорів

У майбутньому українських роботодавців зобов'яжуть вносити в реєстр інформацію про кожен укладений трудовий договір.

Міністерство соціальної політики має намір запровадити електронний реєстр трудових договорів. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на прес-конференції у четвер, 30 березня.

"Я хочу сказати, що ми плануємо в Мінсоцполітики запровадити ще одну важливу річ - електронний реєстр трудових договорів", - зазначив Рева.

За його словами, у майбутньому українських роботодавців зобов'яжуть вносити в реєстр інформацію про кожен укладений трудовий договір. Після запуску цього сервісу, сказав міністр, відкриваються можливості накладення трудового договору найманого працівника на систему персоніфікованого обліку в Пенсійному фонді, щоб простежувати, як платиться працівнику заробітна плата або як за нього сплачуються страхові внески.

"Якщо припиняється договір, то він архівуватиметься. Ми будемо мати абсолютно живий реєстр, де буде видно, скільки в нас працюючих людей, яка їх зарплата, які за них платяться пенсійні внески. Це дуже важлива річ в плані захисту трудових прав громадян і боротьби з тіньовою зайнятістю",- наголосив Рева.

Нагадаємо, Національне агентство з запобігання корупції затвердило порядок перевірки електронних декларацій посадовців, який розробило Міністерство юстиції України.

схожі новини