Новини 2017-03-27 19:29

Стало відомо, які питання 29 березня розгляне Тристороння контактна група в Мінську

Учасники обговорюватимуть дві ключові теми.

На черговому засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, яке відбудеться у середу, 29 березня, в Мінську, будуть розглядатися в першу чергу питання припинення вогню та обмін заручниками. Про це повідомив представник України в ТКГ Леонід Кучма.

"Перше питання на всіх наших зустрічах в Мінську — це питання безпеки, це питання припинення вогню. І кожен раз домовляємося, а результат, як ви бачите, пов'язаний з великою політикою, а не з тим, що відбувається в Мінську", - сказав Кучма журналістам в Дніпрі.

За його словами, друге питання, яке розглядатимуть учасники ТКГ в середу, — це звільнення полонених.

"Це також кожного разу — начебто якісь перспективи є, але іноді та сторона вимагає те, що українська сторона не може виконати... Але потрібно рухатися, і я завжди стою на принципі, що потрібно віддавати швидше і з нашого боку, хоча у нашої сторони набагато більше затриманих", - розповів Кучма.

Нагадаємо, попереднє засідання Тристоронньої контактної групи відбулося 15 березня. Тоді Україна вимагала від Росії надати відповідь стосовно скасування рішення про визнання паспортів «Д/ЛНР», оскільки це є порушенням Мінських домовленостей і веде до їхнього зриву.