Новини 16:29

Парламент Криму передав «Ластівчине гніздо» Джарти

Верховна Рада Криму прийняла рішення про передачу пам'ятника архітектури «Ластівчине гніздо» з комунальної власності міста Ялти до складу майна автономії. Відповідне рішення прийнято 16 березня на пленарного засідання кримського парламенту.

Передачу пам’ятника архітектури підтримали 74 з 88 депутатів, які були присутні на засіданні.

Згідно з проектом постанови, Раді міністрів Криму пропонується дати згоду на створення Кримської республіканської установи «Палац-замок «Ластівчине гніздо»

Як повідомлялось, раніше Рада міністрів Криму розглядала можливість передачі в управління кримському уряду пам'ятника архітектури «Ластівчине гніздо» у Гаспрі, оскільки «місцеві органи самоврядування неефективно і недоцільно використовують цю пам'ятку культури».

У лютому депутати Ялтинської міської ради дали згоду на передачу з комунальної власності до складу майна АРК пам'ятника архітектури «Ластівчине гніздо».

Нагадаємо, «Ластівчине гніздо» - пам'ятник архітектури та історії розташований на прямовисній 40-метровій скелі мису Ай-Тодор у селищі Гаспра.

Будівля нагадує середньовічний рицарський замок. «Ластівчине гніздо», побудоване 1912 року, стало своєрідною емблемою Південного берега Криму.

схожі новини