Новини 17:02

Кримська прокуратура перевіряє Чорне море

Прокуратура Криму організувала перевірку фактів викладених у повідомленнях ЗМІ про можливе хімічне забруднення Чорного моря. Про це повідомила прес-служба наглядового відомства.

У прес-службі з посиланням на уповноважені контролюючі органи зазначили, що в морській воді біля мису Ай-Тодор (м.Ялта), де, за даними ЗМІ, могли бути затоплені контейнери з хімікатами, небезпечні токсичні речовини не виявлено.

Наразі триває перевірка в інших районах можливого поховання хімікатів, про які писала преса.

Як повідомлялося, раніше кримські ЗМІ інформували про те, що біля узбережжя Криму залишаються не знайденими десятки похованих контейнерів з небезпечними для життя хімічними речовинами. Під час і після Другої світової війни в Чорному морі проводилося поховання хімічних боєприпасів.

Разом з тим, за словами начальника Головного управління МНС України в Криму Олександра Недобіткова, дослідження показали, що Чорне море не забруднено високотоксичними хімічними речовинами і безпечне для кримчан і відпочиваючих.

За повідомленнями ЗМІ, на думку голови Ради міністрів Криму Василя Джарти, інформація про загрозу зриву курортного сезону на півострові через затоплені в морі ємностей з хімікатами не відповідає дійсності і є елементом інформаційної кампанії, спрямованої на зниження кількості туристів.

схожі новини