Новини 2017-02-15 09:53

Київ увійшов у топ-100 найкращих студентських міст світу

Рейтинг очолили очолили Монреаль, Париж і Лондон.

Міжнародний рейтинг найкращих студентських міст світу 2017 року очолили Монреаль, Париж і Лондон, водночас Київ знаходиться на 97 місці зі 100. Про це йдеться в новому рейтингу компанії QS Best Student Cities 2017 (Велика Британія), опублікованому 15 лютого.

Вперше в історії рейтингу (з 2012 року) канадський Монреаль забрав першість у Парижа (він на другому місці), а Лондон піднявся на дві позиції і розмістився на третьому місці.

Експерти проаналізували 125 міст, оцінка проводилася за шістьма критеріями, серед яких — популярність міста, фінансова доступність, рейтинг місцевих університетів, інтернаціональність студентського складу, активність роботодавців, а також думка самих студентів.

Київ відзначений як місто з відносною (порівняно з іншими містами в рейтингу) дешевизною життя. Відзначена також необхідність вивчення іноземними студентами української мови для повсякденного спілкування в місті. Серед університетів відзначені КПІ і КНУ ім. Шевченка.

Нагадаємо, у 2016 році в рейтингу туристичної компанії Mondono Львів посів перше місце серед найдешевших туристичних міст світу. 

За результатами складеного консалтинговою компанією Mercer рейтингу найкращим у світі для проживання містом став Відень. Київ, Тирана і Мінськ визнані європейськими столицями з найнижчим рівнем життя. 

схожі новини