Новини 13:44

Азаров запевняє, що окрім маленької ділянки сина, землями у Криму його родина не володіє

Прем'єр-міністр Микола Азаров заперечує, що його родичі володіють землями санаторіїв у Криму. Про це він сказав на прес-конференції.

«Ось це я можу сказати, вас заспокоїти. Ніяких санаторіїв, ніяких земель на території санаторіїв ні мені, ні моєму синові, ні дружині, ну я не знаю кому ще, не належить - це точно. Абсолютно точно, заспокойтесь», - сказав прем'єр, відповідаючи на запитання, чи належить його родичам земля санаторіїв у Криму.

При цьому Азаров зазначив, що його син володіє невеликою ділянкою землі в Криму, і не зміг згадати, чи володіє землею в Криму його дружина.

Довідка Тижня.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що Микола Азаров, його дружина та їх син значилися серед 10 засновників дачного кооперативу «Чехово» під Форосом. Зокрема, «Україна молода» надавала інформацію про величину земельної ділянки кооперативу - 2,6 га. За інформацією газети, рішенням Ради міністрів АР Крим від 28 вересня 2004 року з цієї площі було виділено один гектар, і десять членів дачного кооперативу "Чехово" отримали у приватну власність безкоштовно по 10 соток землі.

Також повідомлялося про землю Азарова біля Гурзуфа. Місцеві жителі розповідали, що в кінці набережної знаходяться санаторії, що, за їх словами, належать до бізнесу родини Азарова. Зокрема, до інтересів Азарова приписують санаторій "Перлина Криму" та "Пушкіно", де знаходиться музей відомого російського поета. В одному з них постійно відпочиває дружина Азарова Людмила. 

схожі новини