Новини 2017-02-03 19:15

У центрі Львова протестувальники палили шини через рішення суду в справі замаху на бізнесмена

Вогнище із шин загасили пожежники.

Під будівлею Апеляційного суду Львівської області активісти запалили шини - у такий спосіб вони протестують проти рішення колегії суддів відпустити під заставу підозрюваного в організації замаху на львівського бізнесмена.

"Це багаття під Апеляційним судом області – наше попередження щодо готовності до більш радикальних дій", - зазначив один із активістів.

Вогнище із шин у центрі Львова загасили пожежники.

Напередодні колегія обласного Апеляційного суду ухвалила рішення випустити під заставу у 1,5 млн грн Дмитра Гаврилюка, який підозрюється в організації замаху на бізнесмена Богдана Копитка, внаслідок якого загинули троє охоронців. Своє рішення судді пояснили недостатністю доказів.

Обурені рідні та співробітники загиблих – працівники ПАТ "Львівський холодокомбінат" заблокували двох суддів у залі засідань та примусили голову колегії написати заяву на звільнення. Третій суддя пішов на лікарняний.

Нагадаємо, 29 серпня 2016 року в Старому Селі Пустомитівського району Львівської області в результаті вибуху автомобіля загинули три людини – охоронці підприємця. Самого власника позашляховика Богдана Копитка, який найімовірніше і був ціллю замаху, в автомобілі не було.

схожі новини