Новини 2016-12-13 09:20

У Києві пройде фотовиставка "Життя після поранення" про реабілітацію українських військових

Цей проект Олексія Фурмана переміг на міжнародному конкурсі IAFOR Documentary Photography Award.

У Києві 15 грудня відкривається виставка українського фотографа Олексія Фурмана під назвою "Життя після поранення" про реабілітацію українських військових, які отримали поранення під час бойових дій на Донбасі.

«“Життя після поранення” – це проект про молодих українських військових, які отримали важкі поранення під час війни з проросійськими сепаратистами і регулярними військами Російської Федерації на Донбасі. Цей конфлікт із травня 2014 року забрав понад дев’ять тисяч життів. Більше трьох тисяч українських військових загинули, майже одинадцять тисяч отримали поранення. Так само, як ветерани війни в Афганістані тридцять років тому, ці молоді чоловіки стикаються з нестачею програм фізичної та психологічної реабілітації. Проект концентрується на їхній адаптації до мирного життя після повернення додому, історії, яка мало висвітлюється в ЗМІ, та фотографічних проектах. У мирному житті ветерани війни стикаються з нелегким викликом. Вони мають ресоціалізуватися, адже тепер у них є тяжкі спогади, які неможливо забути. Військові та добровольці мають подолати безліч труднощів. У цьому їм допомагають їхні рідні, які завжди поруч, друзі, волонтери та психологи», - ідеться в анонсі виставки у Facebook.

Виставка триватиме з 15 грудня 2016 року до 17 січня 2017 року в Американському домі на вул. Пимоненка, 6. Вхід вільний. Аби потрапити всередину, потрібно мати паспорт чи посвідчення водія.

Нагадаємо, проект «Життя після поранення» став головним цьогорічним переможцем міжнародної нагороди IAFOR Documentary Photography Award.