Новини 2016-11-14 20:57

У Газпромі розповіли про поставки російського газу на окупований терористами Донбас

Згідно зі звітністю, компанія поставила на непідконтрольні Україні території 160 млн кубометрів газу, в другому - 229 млн кубометрів газу, в першому - 995 млн кубометрів.

Російська компанія «Газпром» заявила про поставку 1,384 млрд кубометрів природного газу за третій квартал на окуповані терористами території Донецької і Луганської області. Про це свідчить інформація з квартальної звітності «Газпрому».

Зауважимо, що Україна не купує російський газ з листопада 2015 року, а до цього компанія імпортувала газ виключно через пункти входу в ГТС на підконтрольній Україні території.

Згідно зі звітністю Газпрому, компанія поставила на непідконтрольні Україні території 160 млн кубометрів газу, в другому - 229 млн кубометрів газу, в першому - 995 млн кубометрів.

Нагадаємо, у лютому минулого року прем’єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв доручив організувати постачання російського газу на окуповані території Донбасу. Росія перекачувала бойовикам законтрактовані Україною обсяги палива і вимагала від офіційного Києва сплати за них. Після цього Нафтогаз звинуватив Газпром у порушенні умов контракту. У Нафтогазі повідомили, що не замовлятимуть паливо у Газпрому поки російська сторона не виконає норми контракту, на що Газпром запропонував відкласти питання оплати газу для "ДНР" і "ЛНР".