Новини 2016-10-12 08:27

У Керченській протоці затонув плавучий підйомний кран із екіпажем

Усього на борту перебували семеро осіб.

У Керченській протоці затонув плавучий підйомний кран, двох робочих врятувати не вдалося. Про це інформують російські ЗМІ з посиланням на екстрені служби регіону.

«О 3:40 мск при буксируванні з порту «Кавказ» у Севастополь в складних погодних умовах затонув плавучий кран, двох із семи робочих врятувати не вдалося», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всього на борту перебували семеро осіб, п'ятьох із яких вдалося евакуювати, а двоє, за попередніми даними, затонули разом з краном.

Глибина, де сталася пригода, сягає близько 90 метрів. Наразі вживається комплекс заходів для організації пошуково-рятувальних робіт. Однак їх ускладнюють складні метеоумови.

Як повідомлялося, Росія відклала на рік початок експлуатації залізничної переправи між Росією та анексованим Кримом по мосту через Керченську протоку.

У червні ЗМІ повідомили, що у Росії призупинили фінансування будівництва «Керченського мосту». Росія будує так званий «Керченський міст» з весни 2015 року. Також  українська прокуратура відкрила провадження за фактом прокладання китайським судном «енергомосту» в Крим.

Нагадаємо, в МЗС України повідомили Тижню, що Росія порушила норми Конвенції ООН з морського права, коли почала будівництво так званих «Керченського мосту» та «енергомосту», які зв’язують територію Росії та окупованого Криму. У міністерстві додали, що Україна вже ініціювала переговорний процес щодо тлумачення та застосування норм відповідної конвенції у визначеному міжнародним правом порядку.

схожі новини