Новини 2016-10-09 19:06

Підозрюваному в нападі з бензопилою в ТЦ у Мінську призначили психіатричну експертизу

Слідством встановлено особу третьої постраждалої жінки, яка отримала незначні тілесні ушкодження, проводиться її допит.

Підозрюваний у нападі на людей з бензопилою в торговому центрі Мінська 17-річний студент пройде психіатричну експертизу. Про це повідомили в Слідкомі Білорусі.

Зазначається, що слідством встановлено особу третьої постраждалої жінки, яка отримала незначні тілесні ушкодження. Проводиться її допит.

"17-річний підозрюваний допитаний слідчими із застосуванням відеозапису. Об'єктивних даних про те, що молодий чоловік перебував у момент події в стані наркотичного сп'яніння або під впливом психотропних речовин не є. Зі слів підозрюваного, він вживав алкоголь за кілька годин до скоєння злочину, при цьому алкоголю у видихуваному повітрі не виявлено, експрес-тест проводився безпосередньо після затримання. В даний час відібрані та відправлені на дослідження зразки біологічних середовищ, які дадуть точний результат", - зазначили у відомстві.

У СК зазначили, що психічний стан підозрюваного викликає питання у слідства.

"У цьому зв'язку наслідком відносно 17-річного мінчанина призначена стаціонарна комплексна психолого-психіатрична експертиза", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у суботу, 8 жовтня, в мінському торговому центрі Європа на відвідувачів напалидвоє невідомих чоловіків з сокирою та бензопилою. У результаті нападу, одна дівчина отримала поранення, ще одна загинула.

Пізніше стало відомо, що правоохоронці затримали за підозрою у вбивстві чоловіка.

схожі новини