Новини 2016-09-30 10:46

В Міноборони розповіли, скільки учасників АТО лікуються в Україні і за кордоном

За словами речника МО, всього з початку року реабілітаційне лікування пройшли понад 500 учасників АТО, 120 були запротезовані.

В українських шпиталях і медустановах в даний час знаходяться 99 військовослужбовців Збройних сил України, поранених в зоні АТО. Про це повідомив речник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай.

"На сьогоднішній день лікування проходять 99 військових. Ще 15 перебувають на лікуванні за кордоном", - розповів він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Також Чернобай поінформував, що 100 військовослужбовців проходять реабілітацію в санаторно-курортних установах. Всього з початку 2016 року реабілітаційне лікування пройшли понад 500 учасників АТО, 120 були запротезовані.

Представник Міноборони поінформував, що на медичні потреби в 2016 році передбачено 257 млн ​​грн, на рахунку відомства надійшли 215 млн грн, з яких 147 мл грн витрачено на закупівлю ліків.

"Крім того, з початку проведення АТО в якості благодійної допомоги на рахунки Міноборони надійшло 15 млн грн, вони витрачені на закупівлю ліків першої необхідності", - підкреслив він.

За словами Чернобая на сьогодні в зоні АТО перебуває близько 1,5 тис. медичних працівників, 30 одиниць спеціалізованої медичної техніки, евакуацію поранених проводять 2 санітарні роти, при необхідності залучаються вертольоти Мі-9 і літак АН-26.

Нагадаємо, протягом й один військовослужбовець Збройних сил України загинув, двоє були поранені в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

схожі новини