Новини 2016-09-14 10:49

Конкурсна комісія обрала главу Миколаївської ОДА

Матеріали про результати конкурсу будуть передані в Кабінет Міністрів, який повинен підготувати відповідний проект указу президента.

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенко" Олексія Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це повідомив помічник-консультант депутата Юрій Хахуда.

"Вчора о 22:10 оголосили результати конкурсу. За результатами конкурсу він (Савченко) набрав максимальну кількість балів (14,88)", – сказав Хахуда.

За словами Хахуди, матеріали про результати конкурсу будуть передані в Кабінет Міністрів, який повинен підготувати відповідний проект указу президента.

Він зазначив, що конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Артема Ващиленка, який протягом року має право бути призначеним головою Миколаївської обладміністрації у разі, якщо Савченко відмовиться від посади або з ним щось трапиться.

Як повідомлялося, в червні президент Петро Порошенко звільнив голову Миколаївської ОДА Вадима Мерікова й призначив тимчасового керівника.

Меріков подав у відставку через корупційний скандал із його першим заступником Миколою Романчуком. У зв'язку з цим Порошенко ініціював також звільнення прокурора та начальника поліції Миколаївської області, а також пообіцяв конкурс на посаду глави Миколаївської ОДА.

Читайте також: Прокурор Миколаївської області подав рапорт про відставку

Нагадаємо, в Миколаєві під час спецоперації СБУ та військової прокуратури за вимагання хабара близько $100 тисяч затримали чотирьох високопосадовців, серед яких перший заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук. За словами генпрокурора Юрія Луценка, вони входили до злочинної групи, яка вимагала й отримала хабарі за надання дозволу на видобуток вапняку в одному із районів Миколаївської області.

При обшуку в Романчука виявили валізу, в якій знаходилися кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси і фашистські хрести, також під його будинком знайшли підземні тунелі з дорогоцінностями.