Новини 2016-09-13 12:26

У супермаркеті Севастополя знищили понад 40 кг українських та європейських сирів і ковбас

Ця продукція негайно була знята з реалізації, вилучена та знищена.

У севастопольському супермаркеті «Меркурій» співробітники Россільгоспнагляду і російських силових відомств під час перевірки виявили і знищили партію «санкційних» продуктів харчування. Про це повідомляє прес-служба Севастопольської митниці.

«У продажу були сири, вершкове масло і м'ясні вироби, виготовлені в країнах Європейського союзу та України, загальною вагою понад 40 кг. Співробітниками Управління Россільгоспнагляду у Республіці Крим і місті Севастополі ця продукція негайно була знята з реалізації, вилучена та знищена», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розгляд цієї справи про адміністративне правопорушення перебуває на контролі підконтрольної Росії Севастопольської транспортної прокуратури.

У супермаркеті «Меркурій» тривають перевірки. Коментарів керівництва торгового закладу поки немає.

Раніше в анексованій Ялті на складі місцевого підприємства знищили майже три тонни сирної і м'ясної продукції, виготовленої на материковій частині України і в країнах Європи.

У Росії та анексованому нею Криму запроваджені обмежувальні заходи на імпорт продуктів харчування і сільськогосподарської продукції щодо країн, які ввели раніше санкції проти Москви через її окупацію українського Криму та агресію на сході України.

З 6 серпня 2015 року виявлені нелегальні продукти, відповідно до указу президента Росії Володимира Путіна, почали знищувати, а не повертати постачальникам, як раніше.

Нагадаємо, 12 серпня 2016 року РФ продовжила терміни знищення санкційних продуктів до кінця 2017 року.

схожі новини