Новини 2016-07-13 18:41

Соцмережі обговорюють жорстку відповідь харківського судді зрадникові із Севастополя

Суддя Олександр Мамалуй воював на сході України, був заступником командира третього взводу роти снайперів у 93-й окремій гвардійські механізованій бригаді.

Суддя господарського суду Харківської області гвардії сержант запасу Олександр Мамалуй оприлюднив у Facebook відповідь на лист судді, який називає себе "судьей арбитражного суда города Севастополя". Відповідь викликала бурхливу реакцію соцмереж – понад дві тисячі поширень і десятки коментарів.

"У відповідь на лист від 30.06.2016 року, що має назву "поручение о вручении документа" – повідомляю: не існує ніякого "арбитражного суда города Севастополя". Є тимчасово окуповане російським агресором українське місто Севастополь. Є господарський суд міста Севастополь", – наголосив Мамалуй.

"Не існує ніякого "А. С. Погребняка, судьи арбитражного суда города Севастополя". Є Олексій Станіславович Погребняк, колишній суддя господарського суду м. Севастополь – зрадник, порушник присяги, шкура. Не пиши сюди своїх листів, колишній суддя, колишній громадянин, колишня людина! Коли ми будемо звільнювати півострів, я особисто прийду по тебе! Прийду - і повішу тебе за ноги на Приморському бульварі. Там ліхтарні стовпи дуже зручні. Чекай на мене! Я прийду. МИ прийдемо», - написав Мамалуй.

Мамалуя вдруге демобілізували на початку липня 2016 року. Спочатку він воював із червня 2014 до березня 2015 року. Але в квітні 2015 року був знову мобілізований і пішов служити в Державну прикордонну службу України.

Зазначимо, що суддя Олександр Мамалуй воював на сході України, був заступником командира третього взводу роти снайперів у  93-й окремій гвардійські механізованій бригаді. Повернувшись з Донбасу він  приступив до виконання обов'язків судді Господарського суду Харківської області. У цьому році видав книгу «Військовий щоденник. 2014-2015», у якій розповів про свій бойовий шлях. Нагороджений орденом «За мужність» третього ступеню, відзнакою Міноборони України «Вогнепальна зброя» та відзнакою начальника Генштабу Міноборони України «Учасник АТО».

схожі новини