Новини 2016-07-11 16:34

Аеропорт в окупованому Севастополі опинився під загрозою закриття – ЗМІ

Потенційний інвестор не хоче розвивати в аеропорту Бельбек регулярні цивільні авіаперевезення, а планує обслуговувати тут ВІП-клієнтів.

Севастополь, окупований Росією, може залишитися без аеропорту. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Згідно з текстом, потенційний інвестор «Акорд-Інвест» не хоче розвивати в аеропорту Бельбек регулярні цивільні авіаперевезення, а планує обслуговувати тут ВІП-клієнтів.

Зазначається, що у зв'язку з ситуацією віце-прем'єр країни-окупанта Дмітрій Козак проведе 15 липня в окупованому Сімферополі дві наради, на яких буде розглядатися питання про подальшу долю аеропорту.

За словами джерела, головною проблемою Бельбека є «розбіжності з потенційним інвестором». Він стверджує, що перша зустріч влади Севастополя з представниками «Акорд-Інвесту» в квітні ледь не завершилася скандалом. «Було названо кілька умов для інвестицій: обслуговування в аеропорту Севастополя тільки ВІП-авіаперевезень, передача функцій замовника в рамках програми з розвитку громадянського сектора «Акорд-Інвесту» і АТ «Міжнародний аеропорт Сімферополь» (належить «Акорд-Інвесту» – Ред.)», – повідомив співрозмовник.

Він також наголосив, що основна умова для нових інвестицій в розвиток аеропорту – організація роботи оператора для обслуговування рейсів в існуючій будівлі ВІП-терміналу «Міноборони».

Джерело стверджує, що їх підтримало і керівництво аеропорту, а для уряду Севастополя ставлення таких умовах сталоа шоком, оскільки у списках президентських доручень країни-окупанта розвиток громадянського сектора Бельбек значився обов'язковим пунктом. Нагадаємо, аеропорт Бельбек був побудований у 1941 році, як аеродром військового значення. У червні 2014 року його включили до переліку аеродромів спільного базування. На розвиток Бельбека раніше виділили 1,78 млрд руб.

Як повідомлялося, окупаційна адміністрація Севастополя на чолі з Сєргєєм Мєняйло створює порядок примусової реєстрації усіх туристів, які відвідують місто. 

схожі новини