Новини 2016-06-01 15:52

В АП повідомили, що «Опозиційний блок» додав, крім Охендовського, ще трьох кандидатів у нову ЦВК

Усі троє новачків є членами нинішнього складу Центрвиборчкому.

«Опозиційний блок» удруге змінив перелік кандадтів до складу Центральної виборчої комісії та додав до кандидатури Михайла Охендовського ще трьох предиставників. Про це свідчить відповідь на запит Тижня з Адміністрації президента від 1 червня 2016 року.

Згідно з інформацією, наданою АП станом на 27 травня, кандидатами до Центрвиборчкому від фракції «Опозиційного блоку» є чинний голова комісії Михайло Охендовський, а також члени ЦВК Юрій Данилевський, Олександр Чупахін та Олександр Шелестов.

Решта кандидатів співпадають з оприлюдненими раніше у ЗМІ.

Це вже друга зміна складу кандидатів «Опозиційного блоку» до ЦВК. Зокрема, громадянська мережа ОПОРА у травні опублікувала аналіз кандидатів та повідомила, що наприкінці квітня «Опозиційний блок» відкликав свої перші шість пропозицій і запоропонував замість них Охендовсьокого.

У ЗМІ повідомлялося, що в першій пропозиції «Опозиційного блоку» були вказані Данилевський, Чупахін та Шелестов, однак не було Охендовського.

Читайте також: Пристрасті за ЦВК: два роки на межі законності

Відомо, що Чупахін працює у ЦВК з 2004 року. Тоді він потрапив у склад комісії за квотою Соціалістичної партії України. Данилевський та Шелестов працюють у ЦВК з 2007 року за квотою Партії регіонів.

Нагадаємо, 31 травня опублікували документи з так званої «чорної каси» Партії регіонів, де фігурує голова ЦВК Михайло Охендовський, який нібито отримував гроші від партії. Сам Охендовський заперечив цю інформацію.

схожі новини