Новини 2016-03-09 16:01

Фонд держмайна вирішив продати 21 агрофірму

Водночас профільне міністерство готове розширити перелік.

Фонд державного майна підготував до продажу 21 підприємство аграрного сектору. Про це повідомив на сторінці у мережі Facebook міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

«Серед переліку державних підприємств до продажу у 2016 році, запланованих Фондом державного майна України, - 21 підприємство аграрного сектору», – написав він з посиланням на реліз ФДМУ.

Водночас Павленко зазначив, що перелік має бути розширено.

«Неодноразово наголошував, що прозора аграрна приватизація - одна з основних передумов успішних реформ, подолання корупції та подальшого зростання економічних показників галузі. Ми готові передати до Фонду держмайна всі підприємства, що знаходяться під управлінням Міністерства. Приватизація держпідприємств - це залучення інвестицій та нових технологій. Утворення нових робочих місць, розвиток сільських громад та збільшення надходжень до бюджету», – повідомив міністр.

Як повідомлялося, на початку березня президент Петро Порошенко підписав закон, який змінює правила приватизації.

На ухваленні відповідного закону наполягало Мінекономрозвитку. Міністр відомства Афварас Абромавичус неодноразово заявляв, що саме відсутність указзаного та ще низки законів блокує приватизацію в Україні.

схожі новини